De fijnste producten met wel 50% korting vind je hier!
By Nici
7 cadeautips voor Valentijnsdag

De dag van de liefde

Valentijnsdag komt er weer aan! Wil je nog inspiratie opdoen voor een cadeau voor hem of een cadeau voor haar? Lees dan dit blogartikel!

    Pak de rozen, haal de chocolaatjes, want Valentijnsdag zit er weer aan te komen! De meest romantische feestdag van het jaar en daar hoort natuurlijk een origineel cadeautje voor jouw partner bij. Alleen… wat is een leuk cadeau idee voor hem of haar? In dit blog geef ik jou een aantal tips voor originele cadeaus!

     

    Valentijnsdag cadeautips voor hem

    Wat is nou het perfecte cadeau voor hem? Mannen houden van praktische cadeaus, iets waar ze daadwerkelijk wat aan hebben. Daarnaast is het voor jou natuurlijk ook leuk om te zien dat je originele cadeau waar je zo je best op hebt gedaan, veel gebruikt wordt. Toch?! Geef daarom de Dr K Beard Care System Woodland baard verzorgingsproducten. Zo heeft hij een verzorgd gezicht en een origineel Valentijns cadeau en heb jij een gelukkige partner! Met een verzorgde baard! Heeft hij al zo’n mooi verzorgingspakket? Geef hem dan de Bambaw Metal Safety Razor zodat hij in stijl kan scheren. Kies een kleur die goed bij hem past, zo kan hij plasticvrij scheren met een stijlvol metalen veiligheidsscheermes.

     

    Valentijnsdag cadeautips voor haar

    Vrouwen houden, in het algemeen, van romantiek. Geef haar daarom een romantische avond cadeau! De avond is natuurlijk niet compleet zonder een lekker warm bad samen. Hiervoor heb ik het perfecte product in mijn online cosmetica winkel, namelijk het badzout van Agnes + Cat. Dit badzout laat haar hele lichaam heerlijk ontspannen. De tweede tip voor cadeautjes voor haar, is het kopen van parfum. Parfum is eigenlijk altijd goed! Alleen dan met een twist. We hebben allemaal wel eens parfum gehad als cadeau, maar in mijn webshop zijn de producten net wat origineler. Zo heb ik de Comme Avant Parfum Patchouli & Kers. Dit is een parfum in vaste vorm, dat is goed voor het milieu en ook nog eens origineel!

     

    Keuzestress… wat nu?

    Heb je na het lezen van dit blogartikel zoveel ideeën dat je niet kunt kiezen? Maak je geen zorgen, geef de By Nici Cadeaubon cadeau in combinatie met een zakje bloemzaadjes van Veer & Moon! Hiermee zit je altijd goed, jouw partner kan hiermee zijn of haar eigen cadeau uitzoeken, handig toch? Al gaan ze voor make-up, shampoo en conditioner, haarmaskers, nagellak of misschien deodorant, ze vinden zeker weten iets wat ze graag willen hebben.

     

    Alvast een fijne Valentijnsdag! 💝

    5% Korting
    Geen prijs
    Volgende keer
    Bijna!
    10% Korting
    €5,00 Korting
    Geen prijs
    Geen geluk vandaag
    Bijna!
    €10,00 Korting
    Helaas
    Geen geluk vandaag
    Win een prijs, bij By Nici!
    Laat je voortaan inspireren door mijn inspiratiemail, draai aan het rad en win!
    De huisregels:
    • 1x per gebruiker
    • Valsspelers worden gediskwalificeerd
    De waardering van www.bynici.nl bij Webwinkel Keurmerk Klantbeoordelingen is 9.9/10 gebaseerd op 37 reviews.